ПРО İНТЕРНЕТ-МАГАЗИН «KNIGI-ZNO»

 

Інтернет-магазин спеціалізованої літератури «KNIGI-ZNO» вітає своїх відвідувачів і пропонує співпрацю на взаємовигідних умовах!

Тут продаються нові, якісні навчальні посібники для повторення матеріалу шкільних предметів до складання ЗНО, а також – зошити з друкованою основою для підготовки та проведення ДПА в 4 і 9 класах. Асортимент постійно змінюється й поповнюється завдяки оперативній роботі наших менеджерів.

На полицях крамниці покупці знайдуть всеохоплюючі набори книжок чи зошитів для необхідних навчальних дисциплін, за якими випускники кожної освітньої ланки складають тестові іспити. Увазі клієнтів представлені творчі доробки авторів популярних українських видавництв «Літера», «Грамота», «Генеза» й «Освіта» міста Києва, «Підручники і посібники» та «Навчальна книга – Богдан» міста Тернополя, «Абетка» Кам'янця-Подільського, «Ранок» Харкова та інших організацій.

Література, що пропонується, адресована абітурієнтам, випускникам середньої та початкової навчальної ланки, а також батькам і вчителям загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл з українською та російською мовами навчання.

У письмовій формі чи за телефоном покупці отримають консультації щодо популярності видавництв, книжок і авторів, зручної комплектації замовлень для певного віку користувачів та необхідної наявності посібників на складі.

Інтернет-магазин гарантує якість замовленої літератури, швидкість і доброзичливість обслуговування клієнтів.